Anasayfa / Ev dekorasyon / Oturma Grubu Modeleri

Oturma Grubu Modeleri

Diva Oturma Grubu

Yeni yıla girmeden evinizde değişikliklere gitmek istiyorsanız işe yeni bir oturma grubu ile başlayabilirsiniz..Son yıllarda gerek tasarım olarak gerekse renk ve desen seçenekleri ile oturma odalarını bambaşka bir havaya sokan 2014 oturma Grubu Modellerinden seçtiklerimizi sizler için galerimize ekledik.Şık ve estetiğin buluştuğu modeller evinize zerafet ve zenginlik katacak kalitede tasarlanmış, özel renk ve desenleriyle görenleri büyüleyecek cinsten..

Oturma odası dekorasyonunuzu daha çağdaş ve ferah bir görünüme kavuşturmanız için herşey düşünülmüş, sorunsuzca ve fonksiyonel özelliklere sahip , daha sorunsuzca ve konforlu yaşam sektörları için özel olarak tasarlanmış oturma grupları misafirlerinizi kıskandıracak cinsten diyebiliriz..

Galerimizdeki modeller her tarza ve zevke hitap eden modellerden oluşuyor , klasik tarz sevenlerdenseniz eğer tam size hitap eden modeller bulunuyor, çağdaş bir manzara arzulayanler içinse son derece fonksiyonel ve diri renklere sahip oturma grupları bulunuyor..

Herkes misafirlerini iyi ağırlamak ister. Evinin daha gösterişli, gelen kişilerin evi için bir iltifat etmesini ister. Eğer Doğtaş oturma grubunuz varsa bu iltifatları zaten çoktan duymuşsunuzdur. Farklı bir dekor anlayışı ile yola çıkan Doğtaş, mobilyalara değişik bir hava katmaya devam ediyor. 2014’ün sonlarında çıkan modelleri 2015’ten esintiler veriyor.

Sizlerin de bildiği benzeri her yıl oturma gruplarında farklılıklar görüyoruz. Bu modaya ayak uydurmak zorundayız. Aldığınız mobilyaları yaklaşık olarak 10 yıl kullanıyoruz. 5 yıl sonra da koltuklarınızın o yıldaki modaya meyilli olmasını istiyorsanız bu oturma grupları sizin için iyi bir tercih olacaktır.

Mobilya piyasası epey bir diri bir sektör. Üretici ve satıcı olarak ikiye ayrılan firmalar arasında ciddi bir rekabet mevcut. Kimi fiyat olarak öne çıkıyor, kimisi kalite olarak. Kalite ve meyilli fiyatı bir arada sunan firma ise liderliği yakalıyor. Oldukça yaygın olan bu sektörde küçük esnaf da yer almaktadır, büyük kuruluşler de. Her işletme bir olarak payına düşeni almaktadır aslında. Mobilya pazarında masa takımlarından yatak odalarına kadar birçok seçenek mevcut. Bu seçeneklerden bir tanesi olan oturma gruplarını inceleyeceğiz bugün. Her evde olmazsa olmaz mobilyalardan bir tanesi olan oturma grupları birçok model ve seçenek seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Oturma grupları bir üçlü bir tekli ve iki koltuk halinde sunulmaktadır alıcıya. Bu genelleme oluşturulmuş bir oturma grubu içeriği. Fakat bazı müstahsiller modellere göre bu takımı bir üçlü bir tekli ve bir tane koltuk olarak da sunuyor. Bu tamamen model hakkında bir seçenek.

Salonu büyük olanlar için çok büyük modeller üreten müstahsiller tasarımda da epey bir başarılı. Birçok model mevcut oturma gruplarında. Renkleri müstahsil firma sebebi ile belirlenen bu takımların birkaç rengi de seçenek olarak sunulmaktadır. Küçük esnaf mobilyacılarda isteğinize göre sizde değişik kumaşlar ile kaplatabiliyorsunuz. Fakat bunu seçeneği büyük müstahsil firmalarda bulamanız mümkündür değil. Oturma gruplarında rekabet fazla olduğundan daimi bir indirim söz konusu. Birçok mağazada sezon sonu ve ya arası indirimleri olmakta. Ödeme kolaylığı da veren firmalar alıcıya ulaşmanın yollarını biliyor. Kampanyalar, indirimler ve çeyiz paketleri olmak üzere birçok seçenek sunuyor. İyi bir otuma grubunun ömrü de o kadar uzun olmakta. Malum hem ahşap hem de kalın koltuk kumaşlarından kaplanan oturma gruplarının dayanıklılığı epey bir fazla. Oturma gruplarında birçok özellik ve detay olabiliyor. Bunlar arasında çok rastlanan özelliklerden bir tanesi tasarımda metal kullanması. Modeli hareketlendirmek için tercih edilen bu metaller genel olarak koltuk ve kanepe kenarlarında tercih edilmektedir. Altı sandıklı olan oturma grupları da çok fazla tercih edilen modeller arasında.

Her geçen gün değişik fonksiyonlar ile hayataımızda epey bir ileri yönde farklılık katmayı başarmış olan 2015 oturma grupları modelleri her alanda değişik opsiyonlar ile ayrım atmayı başarmış bulunmaktadır. Bir çok bayanarın özellikle takip altına almış oldukları devasa koltuklar hep şekilleri, desenler, renkleri ve değişik görsellikleri ile harika lahzalar yaşatmak adına daimi faaliyete geçmiş olarak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra epey bir ileri yönde değişik desenleri ile de adeta harikalar yaşatmayı başarmış olan mükemmellikler hep bizlerin evlerinde ve ya istediğimiz alanda harika gözükmeye sebep olmaktadır.

Bunun yanı sıra epey bir ileri yönde devamlılık sağlanmış olunan 2015 oturma grupları modelleri bu günü iki katyı kıymetli ve har,ikalıkları ile de değişik adım attırma yolunda devam etmiş bulunmaktadır. O bakımdan Ötürü da hep değişik fonksiyonlar ile harika modeller gün yüzüne çıkartılma yolunda devamlılık sunmaktadır. Herkesin devasa dedikleri yönde bizler değişik adımlar ile ilerler iken bir yandan da mutak kıymet biçilen potansiyel gücü ile değişik modellere eğilim göstermiş oluruz.

LIMA Oturma Grubu

2014 İstikbal Oturma Grupları

Flexi Oturma Grubu Fırsatlar

Bellona Oturma Grupları

Yeni Model Stella Oturma Grupları

Oturma Grupları ve Fiyatları › Oturma Grupları

2015 Oturma Grupları Modelleri

Senfoni Oturma Grubu

Lina Oturma Grubu – Oturma Grupları

İtalyan mobilya koltuk, oturma grubu modelleri italyan oturma …

Doğtaş Oturma Grupları – Ev Dekorasyon Örnekleri ve Aksesuarlar

İpek – ARİZONA MAKSİ OTURMA GRUBU

Flexi Oturma Grubu Fırsatlar Mobilya

Oturma gurubu modelleri

Oturma Grupları

Oturma Grupları

Google aramaları:

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap Baza

Weltew Ahşap Baza | Ahşap Baza Fiyatı 194.915 TL | Weltew Baza … Ahşap Karyola Modelleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir