Anasayfa / Ahşap dekorasyon / 2013 Opel Corsa

2013 Opel Corsa

Üretimini gerçekleştirdiği birbirinden şık tasarımlı sportif otomobil modelleriyle birlikte ön plana çıkmayı başaran Opel isimli otomobil üreticisi, şirket tarihinin en ekonomik ve yakıt tasarruflu dizel modeli olarak lanse edilen Corsa 1.3 CDTI ecoFLEX’in tanıtımını gerçekleştirdi.

Otomobil segmentinde bir çok farklı üretici, yeni modellerini sunmaya devam ediyor. Almanya merkezli dev otomobil üreticisi Opel de bu firmalar arasında yer alıyor. Şirket, 2013 Opel Corsa 1.3 CDTI ecoFlex’ i resmi olarak tanıttı. Firma’ nın  yeni otomobili ergonomik dizaynı, sportif görüntüsüyle ve cimri yakıt tüketimiyle orta sınıf alıcılara hitap etmekte.

Otomobilin en büyük özelliklerinden olan düşük yakıt tüketimini sağlayan dizel üniteye uygun güncellemeyi hazırlayan mühendisler ECU yazılımı, değişken özellikli yağ pompasını ve manuel şanzuman  sistemini yeniden rezerve etmişler.
Araç 0 ile 100 km/h arasını 12.3 saniye  gibi bir sürede almayı başarıyor. Maximum hızı 177 kilometre ve 100 kilometre de yakıt tüketimi 3.3 litre ve CO2 emilasyon değeri 88 g/km olarak saptanmış.

Corsa 1.3 CDTI ecoFLEX’in yeni süspansiyon sistemi, düşük yuvarlanma dirençli lastikler ve düşük viskoziteli şanzıman yağı ön plana çıkarken, araş 95 beygir güç üretimi ve 190 Nm tork üretimi yapıyor.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir