Anasayfa / Ahşap dekorasyon / 2014 Ev Tekstili Ürünleri

2014 Ev Tekstili Ürünleri

ev dekorasyonlarında kullanılan mobilyalar kadar ehemmiyetli olan hane tekstil ürünleri görseli baştan aşağı değiştirebilme özelliğine sahiptir. Hane tekstili ürünlerinde göze çarpan ilk parça nevresim takımlarıdır. Çeşitli tarz, tasarım ve renklerde olan nevresim takımları, odaların görüntüsüne artı puan kazandırmaktadır. Çift kişilik yataklar için mevcut olan tasarımlarda pastel renklerin ağırlıklı olduğu gözlemlenmektedir. Gelişen teknolojinin tesirlerini nevresim takım modellerinde de görmek olasıdır. 2014 hane tekstili ürünleri arasında en iddialı olan nevresim modelleri, 3 boyutlu modellerdir. Bir hayli 3 boyutlu görüntüyü nevresim takımı üzerinde görmek olasıdır. Yeniden yatakların muhafazasını sağlamak emeli ile kullanılan yatak örtüleri modelleri de çeşitli renk ve modellerde müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Şıklığı ile kendinden söz ettirecek modellerin yanı sıra daha spor ve soft modellerin de bulunduğunu görmek olasıdır.

Ev tekstili ürünleri arasında yer alan masa örtü modellerinde bu sene dantel ayrıntıları ön tasarıdadır. Tamamı dantel olan modellerin olmasının yanı sıra sadece kimi ayrıntıların dantelli olduğu modellerde bulunmaktadır. Salondaki masalar için uygun olan dantelli modeller, şıklığı ve zarifliği ile seçenek edilebilir. Mutfak masaları için kullanılması amaçlanan modellerin dantel içermemesi gerektiği de belirtilmelidir. Masa örtülerinin bitiricisi olan runnerların, herkesin zevkine uygun olacak şekilde tasarımları bulunmaktadır. Lakin bu yıl püsküllü runner modellerine sıklıkla rastlandığı söylenebilir. Koltuklar için estetik görünüm sağlayan, süsleyici koltuk şallarının bu yıl koltuk renkleri ile kontrast olacak renklerin seçilmesi önerilmektedir.

Mutfaklar için 2014 ev tekstil ürünlerinde sandalye minderleri, masa örtüleri ve önlük takımları dikkat çekmektedir. Mutfağın tarzına bağlı olarak seçilebilecek olan minderler, masa örtüleri ve önlük takımlarında bu yıl görünüm kadar işlevsellik de ön tasarıda.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir