Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Erkek Modasında 10 Ölümcül Hata

Erkek Modasında 10 Ölümcül Hata

Erkek Modasında 10 Ölümcül Hata…

——————————————————————————–

Dünyanın önde gelen stilistleri ve moda uzmanları, erkeklerin kıyafet ve aksesuar seçerken mutlaka yapmaması gereken 10 ölümcül noktayı sıraladı…

PANTOLON PAÇASI BİLEKTE BİTMELİ: Yükselişte olan bir rap starı değilseniz boyu çok kısa veya uzun pantolon giymeyin. Banana Republic’in erkek giyim uzmanı Michael Anderson’a göre pantolonun ayak bileğine tam oturması gerekiyor.

KIYAFETLERİ ÇORBA YAPMAYIN: Farklı desen veya modelde giyinmeyin. Her şey birbiriyle uyumlu olmalı.

KISA KRAVATLARA SON: Ben Silver mağazası uzmanları erkeğin kravatının boyunun 142 cm. olmasını öngörüyor. Uzun boylu erkekte ise 152 cm. olabilir.

BEL YÜKSEKTE OLMAMALI: Yüksek belli pantolonlar erkeklere göre değil. Pantolon kalça kemiğine tam oturmalı.

KADINLAR İLK AYAKKABIYA BAKAR: Baxter’a göre erkekler yanlarında her zaman ayakkabı cilası taşımalı. Kadınlar erkeklerin ayakkabısına çok dikkat eder.

RENK UYUMU ÖNEMLİ: Ayakkabı ve kemerden vazgeçmeyin. Arnold Brant ve Lanier’den Tracie Young, “Aksesuar seçiminde aynı renk familyasına sadık kalınlı” dedi.

BEYAZ ÇORAP İNTİHAR GİBİ: Sperry Topsider ürün müdürü Lee Bexter: Kızları kendinizden kilometrelerce uzaklaştırmak mı istiyorsunuz? Beyaz çorap giyin.

CEP TELEFONLARI CEPE: Erkeğin beline elektronik cihaz, anahtarlık veya uğur sembolleri asması çok çirkin.

LEKELİ GÖMLEKLER ÇÖPE: Hickey Freeman’ın ürün geliştirme bölüm başkanı Jon Morales: Her zaman yedek gömleğiniz ofisiniz bir kenarında dursun.

ÜST ÜSTE GİYİNMEYİN: T-shirtün üzerine saçaklı gömlek veya fanila giymeyin. Süveter ve ceketi tercih edin.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

One comment

  1. Bu e7antalardan markanın kendi İnternet sisdeinetn satın alsam ne kadar kargo fccreti f6derim? ve daha da f6nemlisi elime ulaşır mı e7anta??:) bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir