Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Klasik Mutfak

Klasik Mutfak

İtalyan yemeklerinin lezzeti işte bu mutfaklardan geliyor. İtalyan yemeklerinin güzelliği kadar yaptıkları tasarımlar ile de günümüze kadar gelmiş ve kullanıma sunulmuştur. 

İtalyan mutfak dekorasyonu diğerlerinden biraz daha farklı çünkü yine çağdaş olarak tasarlanmış olsa da klasik mutfak dekorasyonlarıdır. Ahşap dolapları ile tamamen klasik bir İtalyan mutfak ev dekorudur. Klasik olan mobilyaları, aksesuarlarını seviyorsanız eğer belkide bu konumuz fikir açısından faydalı olabilir.

Klasik mutfak dekorasyonlarında ahşap mobilyalar var olduğundan bilinen renkler dışında yine daha canlı renklerde mevcut. İsterseniz koyu kahve tonlarında veya daha açıkları yada beyaz renkli ahşap modeller ile sizler de şayet klasik mobilyaları seviyor iseniz mutfaklarınızı bu şekilde de dekore edebilirsiniz.

Ahşap bir mutfak dekorasyonu yapmak isterseniz eğer öncelik olarak dikkat etmeniz tek şey belki İtalyan mobilyaları kadar sağlam bulamayabilirsinizde lakin günümüz mağazalarında yeni bir mutfak dekoresi yapmak için alacağınız yada seçeceğiniz ürünler neticede tahta olduğundan kesinlikle kalitesini ve yapısını kontrol etmeniz gerekmektedir. 

Çünkü mutfaklar en önemli alanlardır ve temiz durması yanında düzenli durmasıda oldukça önemlidir. Bu yüzden leke tutmayan ve hemen içine çekmeyen mobilyalara yönelirseniz sizin açınızdan daha kolay bir çözüm olacaktır. 

İtalyan tasarım klasik mutfak dekorasyonlarına geri dönecek olursak, galerimizde de göreceğiniz gibi açık renkleri ile oldukça ferah bir dekorasyon yapılmış. Mutfaklar, klasik mutfaklar, klasik mutfak dekorasyonu, klasik mutfak örnekleri, mutfak modelleri, klasik mutfak mobilyaları..

Pembeye çalan renkleri ile duvarları ve aynı zamanda daha iç acısı görünmesini sağlayan açık krem renk dolapları ile klasik bir dekorasyon yapılmış. Bir başka örnek görüntülerimizden biride koyu kahve tonları ile yer zemin olarak yine dolaplara uygun şekilde laminant parke ile dekore edilmiş. 

Beyaz renkli ahşap mutfaklar dilerseniz kahve tonlarındaki renkleri kullanarak veya seçerek sizlerde ahşap klasik bir mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Yok ben eğer yine klasik olsun ama renk düzenleri farklı olsun, değişik olsun diye düşünürseniz eğer yeşil, turkuaz ve sarı renkleri de tercih edebilirsiniz.


Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir