Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Merinos Duvar Tv üniteleri

Merinos Duvar Tv üniteleri

Merinos Duvar Tv üniteleri

Duvar birimleri(tv birimi) oturma odası mobilyaları için vazgeçilmez ehemmiyetli parçadır. Eviniz için seçtiğiniz stil ne olursa olsun, ister ananesel, ister çağdaş olsun duvar birimi ile aynı görünümde olmalıdır. Ama kesin olarak ananesel tarzı diye duvar birimini, hantal, daha önceki ve büyük olması gerektiği mananına gelmez. Son zamanlarda duvar birimi trenleri farklıdır. Ananesel zıddı olarak, çağdaş bir duvar birimi seçiminde daha fazla imkan vardır.

Siyah ve beyaz renkten yapılmış tv birimi modelidir. Duvara kurulan bir kapağı siyah camdan yapılmış dolabı bulunuyor. Alt tarafı raf ve çekmecelerden oluşmuştur. Sağ tarafında ise yere konulan camlı camekan vardır. Küçük odalarınız için ve fazla büyük tv birimi istemeyenler için açık renkte yapılmış tv birimidir. 4 adet çekmecesi ve rafları vardır.

Merinos mobilya da duvar birimi ile ilgili oldukça çağdaş ürünler bulunuyor. Hepsi birbirinde şık ve zarif olan Merinos duvar birimi modelleri her evin ihtiyacına cevaplayabilecek mobilya türündedir. İsterseniz çok fonksiyonlu isterseniz de sade modellerden seçenek yapabilirsiniz. Sade modeller içinde tv sehpası modellerli de bulunuyor. Hem de Merinos tv birimi bir takım oturma gruplarına uyumlu şekilde üretilmiştir. Evini yenileyenlere ve yeni izdivaç edecek çiftler evinde uyum yakalamak istiyorlarsa duvar birimi ve oturma gruplarını takım yapabilirler. Çok lüks model arayanlar bu model idealdir. İşlemeleri bol olan bu ürün biraz pahalı olsa da değecek bir üründür. Beyaz renktir. Camekanları ledli aydınlatmalıdır.

Merinos duvar birimi ücreti da bütçenizi yormayacak ücretlerdedir. Kredi kartına taksit olanağıyla rahatça ödeyebilir ve hanenizin konforunu yaşmaktan zevk alabilirsiniz. Oldukça geniş bir ürün olmasının yanında görüldüğü gibi çok gösterişli bir üründür. Kahverengi ve beyaz renktedir. Geniş kullanım alanı vardır.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir