Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Merinos mutfak masa sandalye modelleri ve ücretleri

Merinos mutfak masa sandalye modelleri ve ücretleri

Merinos mutfak masa sandalye modelleri ve ücretleri

Mutfak hanenizin kalbidir ve kalp iyi vaziyette değilse, o zaman tabii ki vücudun geri kalan hiçbir yeri iyi değildir. Mutfağın verimli ve kolay hizmet sağlanması için yeterince iyi olması gerekiyor. Bu yüzden kaliteli mobilyalar ve ürünler seçmekte yarar vardır. Şayet mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız ürünleriniz içinde kalite, konfor ve işlevselliği de ön tasarıda tutmalısınız.

Tüm bu önceliklerin bulunduğu mağaza da bulmak zor olabilir. Ancak bu konuda elit mağazalardan biri olan Merinos mobilya bu öncelikleri ön tasarıda tutuyor. Mutfakta geçirilen zamanı zevke ve tarza dönüştürmeyi isteyenler için işlevsel ürünler tasarlıyorlar. Bu ürünlerden bir tanesi de mutfak masa- sandalyelerdir. Mutfak masa sandalye ile ilgili çağdaş tasarımlar üretiyor. Konseptinin içinde köşe takımları da bulunuyor. Bu modeller Luxe ve Nova modelleridir. Venüs ve Cosmo ürünleri dört sandalye ve bir masadan oluşuyor. Halley, Choice ve Mars modellerinde uzun bank, puf ve tek
sandalyeden oluşuyor. Modern görünümlü Merinos masa sandalye modellerinde malzeme olarak kaliteli ürünler seçenek ediliyor.

Merinos mutfak masa sandalye ücret liste aralığı ise 880TL ve 2.200TL’dir. Bütçenize ve dekorasyona uygun modeli seçtikten sonra bu ücret aralığında ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçeneğinin yanında %20 indirim uygulanmaktadır. Mutfağınızda yeniliklere açık olmayan isteyenler Merinos mağazalarına bekliyoruz.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

One comment

  1. Bahar geldi halıları değiştirme zamanı da geldi. yıllardır aynı halıları kullanıyorum. artık rernleki iyice soldu. mobilyalarıma da uyumlu değiller. Merinosun model ve fiyatlarına baktık. aybaşında karar vereceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir