Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Mondi’nden Yılın İlk Kampanyası

Mondi’nden Yılın İlk Kampanyası

Mondi‘nin ‘Evinize yenilik, sofranıza şenlik’ kampanyasında 5 bin 500 TL’lik alışveriş yapan herkes, çekilişsiz kurasız 1.245 TL değerinde 221 parça Güral Porselen Yemek Takımı seti kazanma şansı elde ediyor.

Ürünlerinde fonksiyonelliği ve ergonomiyi ön planda tutan Mondi, bugüne kadar hayata geçirdiği kampanyalarıyla da dikkat çekiyor. Mondi’nin 31 Mart tarihine kadar devam edecek ‘Evinize yenilik, sofranıza şenlik’ kampanyasıyla, 5 bin 500 TL’lik alışveriş yapan herkes, çekilişsiz kurasız 221 parçadan oluşan Güral Porselen Yemek takımı Seti kazanma şansı elde ediyor.

Dekorasyon modasının tüm trendlerine uygun; oturma gruplarından, koltuk, yatak- baza , yemek ve genç odalarına, ev tekstil ürünlerinden bebek odalarına kadar pek çok alternatifin bulunduğu Mondi’den yapılacak alışverişte, evine yeni bir dokunuş kazandırmak isteyenler, bu kampanya ile evlerine dönerken çatal bıçak takımı, yemek takımı ve kahvaltı takımından oluşan 221 parçalık yemek takımı setlerini de yanlarında götürebiliyor.

Belirli ürün gruplarında yüzde 20 fiyat avantajının da sunulduğu Mondi’de, tüm alışverişler Axess’e özel peşin

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir