Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Mutfak modelleri

Mutfak modelleri

Mutfak modelleri mutfağınızın şekline göre farklılıklar gösterebilir. Küçük bir mutfağa sahipseniz moralinizi bozmamalısınız. Küçük mutfaklarınızı doğru tasarımlar ve kullandığınız malzemelerle çok şık, kullanışlı bir alana dönüştürebilirsiniz. Küçük mutfaklarda raf sayısını ve çekmece sayısını fazla kullanarak mutfak eşyalarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Büyük mutfaklarda seçenek haliyle çok olacaktır. Burda sizin tarzınıza uygun modelleri seçebilirsiniz. Raf ve çekmece sayısını çoğaltabilir ayrıca şaraplıkta yaptırabilirsiniz. Bu tarz büyük mutfaklarda kiler bölümü çok şık durabilir. Koyu renkleri çok rahat kullanabilirsiniz. Mutfak modellerini şık ve güzel görünmesi doğru aydınlatmayla mümkündür.

Günümüzde mutfak ve salonların içiçe olduğu evlerin tercih edildiğini görüyoruz. Çok şık ve modern bir görüntü sağlayan bu tarz mutfaklar her zaman düzenli olması gerekir. Seçtiğiniz model doğal görünmelidir. Ayrıca mutfak ve salonun ayrı görünmesini sağlayan alt kısmı dolap şeklinde bir set yapılmalıdır. Bu setin üstünü dekore edip estetik bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Mutfak modellerinde açık raf, cam kapaklar ve ankastre ürünler mutfağı modern gösteren ve son yıllarda çok tercih edilen ayrıntılardır. Ayrıca mutfak dolaplarında kullanılan derin çekmeceler tencere koymak için iyi bir tercih görünüyor.

Artık insanlar mutfaklarını yemek pişirmek, bulaşık yıkamak, yemek-içmek için değil tezgahın üzerine konulan küçük bir televizyonla yaşam alanına dönüştürmüşlerdir.

Mutfak dolaplarındaki renk alternatifleri son zamanlarda sınır tanımamaktadır. Toprak tonlarının daha çok kullanıldığı, siyah ve beyaz rengin yanında kırmızı ve turuncu gibi canlı renkleride çok sık tercih edildiği görülmektedir. Ayrıca kullanılan malzemelerde parlak yüzeyler ve lakeler görülürken ahşabın doğallığından vazgeçmeyenleri de görüyoruz.

Mutfak tezgahlarında granitin ağırlıklı seçildiği mermerit gibi seçeneklerde bulunmaktadır. Ayrıca çift evye tercih edilmektedir.
Mutfaklar hanımların en çok vakit harcadıkları yerlerdir. Mutfak modelleri görünümlerinin yanında kullanım kolaylığınında göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir