Anasayfa / Ahşap dekorasyon / Mutfak rafları

Mutfak rafları

Mutfakta genel olarak baharatlar, kaşık, çatal, bıçak gibi el aletlerine ihtiyaç duyulur ve bunları saklamak için yer olması lazımdır. Genellikle de her mutfakta bu tarz aletler için yerler mevcuttur. Saklama konusunda ya da elimizin altında bulundurma konusunda sıkıntı yaşamayız.

Mutfak rafları, çekmeceleri

Bir de her ev hanımının ihtiyaç duyduğu başka malzemeler vardır ki bunlara en çok da acemi mutfak severler ihtiyaç duyar. Yemek tarifleri, yemek kitapları, dergiler ve bize mutfakta kolaylık sağlayan bir çok malzeme. Mutfakta yer açısından asıl sorun yaratan malzemeler de bunlardır işte. Hem elimizin altında olması gerekir hem de ortalıkta olmaması lazımdır.

Genelde bu tarz malzemelerin yeri mutfakta çekmecenin en alt kısmıdır. Bir çok kişi ise sırf bu malzemeler için yeni dolap yaptırmaktadır. Yeni dolap yaptırmaya gerek olmadan hem elinizin altında hem de ortalıkta olmayacak şekilde bu malzemeleri saklayabilirsiniz. Yeni üretilen mutfak rafları ile hem yerden tasarruf edip hem estetik bir görünüm elde edip hem de ihtiyaçlarınızı koyacak yere sahip olacaksınız. Bir çok renk seçeneği olan bu ürünlere bir göz atmanızda fayda var.

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir