Taş Ev

Modern country tarzda döşenmiş bir taş ev..
Yer döşemesi ve tavan tam bir uyum içerisinde.. Koltuklar bakıldığında bile bir rahatlama hissi veriyor. Lacivert puflar ve mavi berjerler ise ortamı canlandırmış. Elinizle bir kapatıp bakın, farkı göreceksiniz.
Geniş pencereleri olan, ferah mekanlar her zaman favorim olmuştur. Sadece yatağın üstündeki raflar  biraz rahatsız etti beni. Ferforje korkuluklar bu kadar mı güzel durur.. Taşıyla, ahşabıyla, yer döşemesiyle harika bir uyum içerisinde. Form olarak sade seçilmiş olsa da göz alıcı bir güzelliği var.. İşte benim bu evdeki favori mekanım. Ahşabın rengi harika. Doğal ve etkileyici duruyorlar..  Bu odayı çok sevdiğimi söyleyemem. Biraz kasvetli geldi bana ancak pencereler üzerinde o alındaki detay hoşuma gitti. Yerdeki hasır görünümlü halı bu aralar zaten favorim. Ama pencereler ve kül siyah raflar biraz içimi kararttı. Perdelerle biraz daha ferah bir ortam yakalanabilirdi belki.
Gördüğünüz gibi bu fotoğraflardan sonra aslında konu başlığını Taş Ev yerine Taş Malikane olarak değiştirmek gerekirdi.. Kaynak mobilyabak ev dekorasyonu istikbal bellona evkur koçtaş alfemo kilim mondi doğtaş bauhaus aldora yataş

Hakkında admin

Bunu Gördünüz mü?

Ahşap boyama örnekleri

Ahşap boyama örnekleri | 2014 / 2015 El yapımı örgüler Ahşap boyama çalışmaları ve örnekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir